Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Новини життя школи
Середа, 25.01.2017, 02:17

Новини життя школи

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії

на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

У нашій школі проведено ряд заходів, присвячених цьому дню: загальношкільну лінійку,вечір пам'яті, конкурси малюнків, метою яких  були  закріпити знання учнів про чорнобильську трагедію; упроваджувати елементи екологічного виховання; розвивати почуття вдячності, вшанування подвигу, комунікативні здібності; виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини.

Переглядів: 14 | Додав: tanyusha | Дата: 15.12.2016 | Коментарі (0)

У листопаді  проведено  виховний захід  "Козацькі  розваги"

Основна мета заходу - виховати в дітях  любов до України, повагу до національних традицій; залучати школярів до вивчення національної історії та культури; перевірити знання з історії козацтва та рідного краю; розвивати інтерес до занять фізичною культурою; сприяти розвитку фізичних умінь та навичок.

Переглядів: 18 | Додав: tanyusha | Дата: 06.11.2016 | Коментарі (0)

Кобзар єднає Україну!

6 жовтня 2016 року учні школи взяли участь у VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

У рамках конкурсу проведено змістовні заходи, які сприятимуть розвитку творчого потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до рідної мови і традицій свого народу:

• інтерактивна гра «Шевченкова муза» 5-9 класи;
  • флеш-моб «Кобзар єднає Україну» 2-11 класи;
  • виставка малюнків  «Мальовнича Україна» 2-11 класи.

Переглядів: 20 | Додав: tanyusha | Дата: 11.10.2016 | Коментарі (0)

В школі відбулася традиційна виставка квітів. Цього року вона пройшла під гаслом «Україно, земле моя!». У виставці взяли участь учні всіх класів. Виставка квітів покликана показати любов до рідного краю, гордість за героїчний народ і те, наскільки важливий мир для всіх українців, які прагнуть будувати своє майбутнє в цілісній і єдиній Україні. Основна мета цього заходу - виховати в дітях національно-патріотичну свідомість і розуміння краси рідного краю та гордість за нього.

Школярі завзято укладали кожну квіточку та рослинку у власні композиції, терпляче втілюючи задуману ідею. Зрештою, представлення краси та гармонії у квітах вийшло яскравим і незабутнім для юних патріотів. Усі роботи разом створили неймовірну красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи.  Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Переглядів: 20 | Додав: tanyusha | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 369 | Додав: Nikola | Дата: 09.03.2011 | Коментарі (0)

«  Січень 2017  »
Block content