var ucoz_rndid = 'a39vodH'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFa39vodH") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXa39vodH"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYa39vodH"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXa39vodH"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYa39vodH"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); Архів матеріалів - Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів
Вівторок, 27.06.2017, 20:19

tanyusha
Головна » Архів матеріалів

В школі відбулася традиційна виставка квітів. Цього року вона пройшла під гаслом «Україно, земле моя!». У виставці взяли участь учні всіх класів. Виставка квітів покликана показати любов до рідного краю, гордість за героїчний народ і те, наскільки важливий мир для всіх українців, які прагнуть будувати своє майбутнє в цілісній і єдиній Україні. Основна мета цього заходу - виховати в дітях національно-патріотичну свідомість і розуміння краси рідного краю та гордість за нього.

Школярі завзято укладали кожну квіточку та рослинку у власні композиції, терпляче втілюючи задуману ідею. Зрештою, представлення краси та гармонії у квітах вийшло яскравим і незабутнім для юних патріотів. Усі роботи разом створили неймовірну красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи.  Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Переглядів: 39 | Додав: tanyusha | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3