Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Педагогічний колектив
Понеділок, 05.12.2016, 03:23
Вітаю Вас Гість | RSS


Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів






Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Шановний відвідувач, ви є
Всього відповідей: 166
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Категорії розділу

 



Директори школи




Березніцький Микола Маркович
директор з  18.03.1944р. по 29.12.1945р.
учитель математики по 12.09.1951р.
Щтурман  Яків Маркович
директор з 1.01.1946р. по 15.08.1970р.
учитель фізики і математики
Бугай Михайло Юхимович
директор з 15.08.1970р. по 14.01.1992р.
учитель хімії по 1.09.1998р.



Коломієць Анатолій Никифорович
директор з 4.02.1992р. по 1.09.2003р.
учитель біології по 1.09.2006р.
Собовий Іван Архипович
директор з  1.09.2003р. по 30.12.2008р.
учитель фізики і математики
Суржко Катерина Володимирівна
директор з 30.12.2008р.
учитель історії


Педагогічний колектив

Нещадим Петро Артемович
учитель біології, завуч
з 18.03.1944р. по 12.09.1951р.
 Кочубинська Анфія Федорівна
учитель початкових класів
            з .03.1944р. по 1.12.1953р.
Андрієвська Олександра Петрівна
учитель початкових класів
  з 20.03.1944р. по 30.7.1956р
Кучерук Анна Петрівна
учитель початковихкласів
з 20.03.1944р. по 1946
р.
Чухрай Трохим Ємельянович
учитель німецької мови
з 25.03.1944р. по ?


Шкурак Олександр Тихонович
учитель біології
з 25.03.1944р. по ?

Березюк Наталія Василівна
учитель фізкультури
з 25.03.1944р. по ?
    Кучма Андрій Євстратійович
учитель фізкультури
з 25.03.1944р. по 1.09.1946р.

Сиротіна Ольга Михайлівна
учитель фізики
з 27.03.1944р. по ?
Жук Іван Микитович
військовий керівник
 з ? по 10.9.1946р.
Пархоменко Ілля Мусійович
учитель  початкових класів
з 20.9 1946р. по ?

Кучеренко Антоніна Никифорівна
учитель початкових класів
з 25.02.1947р. по 27.10.1949р.
… Белла Веніамінівна
учитель німецької мови
з 1947р. по ?
Пурій Леонід Андрійович
учитель німецької мови
з 29.08.1950р. по 21.12.1952р.

Уланівська Галина Афонівна
учитель хімії, біології, географії
з ? по 6.11.1950р.
Гончарук Ксенія Василівна
вожата, учитель початкових класів
з 25.10.1951р. по 11.11.1957р.
Писменюк Сергій Якович
учитель початкових класів
з  10.01.1952 по 1974р.

Петренко Микола Григорович
учитель історії і конституції
з 12.02.1952р. по 01.09.1952р.
Савченко Тихон Савович
учитель німецької мови
з 22.12.1951р. по 1.08.1952р.
Нечушкін Павло Миколайович
учитель математики, завуч
з 20.08.1952р. по 20.08.1953р.

Ніщименко Галина Яківна
учитель  російської мови
з 10.11.1952р. по 23.11.1953р.
Нараєвський Кіндрат Карпович
учитель історії, географії
з 5.10.1953р. по24.08.1954р.
Гущин Іван Володимирович
учитель фізкультури
з 14.01.1953р. по 1.4.1959р.

Барабаш Афанасія Титівна
учитель біології, вихователь ГПД
з ? по 24.08.1954р.,1967 по 1968р.
Кузик Зінаїда Семенівна
учитель української і рос.  мови
з 17.08.1954р. по 20.08.1958р.
Підопригора Г.І
учитель російської мови
з  17.08.1954р. по 20.03.1955р.
Бубенчикова Валентина Миколаївна
учитель французької мови
з 19.08.1954р. по 24.09.1957р.

Кваша Глафіра Вікторівна
учитель фізкультури
з 25.08.1954р. по 1.03.1956р.
Іванькова Валентина Григорівна
учитель фізкультури
з 6.03.1956р. по 26.08.1957р.
Міщенко Микола Дмитрович
учитель французької мови
з 11.01.1958 по 1.10.1958р.

Ванюков Микола Васильович
учитель фізкультура
з ? по 29.03.1959р.
Мельник Володимир Йосипович
учитель історії
з  15.8.1958р. по 7.10.1959р.
Слободяник Василь Ларіонович
учитель виробничого навчання
з ? по 4.10.1958р.

Кравченко Григорій Устимович
учитель праці
з 14.11.1959р. по 5.08.1960р.
Безуглий П. С.
учитель фізкультури
з  1.11.1960р. по 5.08.1961р.
Тоцький Віктор Тимофійович
учитель  історії і географії
з 13.11.1961р.по 12.2.1964р.

Корнійчук Галина Купріянівна
учитель  французької мови
з 13.11.1961р. по 20.08.1963р.

Ларіна Лілія Ємельянівна
учитель  музики
з ? по 16.8.196
2р.
Безугла Ганна Йосипівна
учитель молодших класів
з 19.11.1956р. по 16.8.1962р.
Федоренко Олена Федорівна
учитель французької мови
з 1.10.1958р. по 25.08.1959р.

Сухоставська Юзефа Дорофіївна
учитель
з 1959 по 17.08.1962р.
Бевз Євгеній Андрійович
учитель фізкультури
з  1962р. по 1965р.
Сердюк К.А.
учитель укр. мови і літератури
з 27.08.1963р. по 1964р.

Кущенко Галина Миколаївна
учитель французької мови
з 27.08.1963р. по 1.09.1964р.
Гарбарук  Іван Л.
учитель історії
з 1.05.1964р.по ?
Хараїм Лідія Петрівна
учитель французької мови
з  7.9.1964р. по 16.08.1968р.

Ходзіцька Галина Володимирівна
учитель виробничого навчання
з 3.09.1965р. по 30.08.1966р.
Каліновський В.Й
учитель фізкультури
з 5.09.1965р. по 29.08.1967р.
Федоренко Марія Родіонівна
учитель початкових класів
з 21.08.1966р. по 30.09.1967р.

Морозюк Марія Федорівна
вихователь ГПД, учитель укр.мови
з  1.09.1967р. по 1.06.1970р.
Кучер Світлана Арсентівна
учитель рос. мови і літератури
з 1.09.1973р по 25.08.1976р.
Руденко В.К
учитель музики
з  5.09.1972р. по 16.06.1973р.

Луценко Анатолій Петрович
учитель фізкультури
з 25.09.1973р. по 25.08.1974р.
Бортник Антоніна Антонівна
учитель музики
з 1.09.1975р. по 1.03.1976р.

Мазуренко Захар Мефодійович
учитель історії, суспільствознавства
з 4.09.1972р. по 1.08.1975р.

    Червоняща Людмила Андріївна
учитель рос. мови і літератури
з 24.08.1976р. по 1.09.1977р.
Шевчук Лідія Кирилівна
учитель рос. мови і літератури
з 1.09.1976р.по 11.11.1977р.
Цимбровська Інесса Борисівна
учитель музики
з 19.11.1976р. по 1.9.1977р.

Розумович Олеся Андріївна
учитель історії, географії
з 1.09.1979р.по 31.08.1980р.
Швець Микола Володимирович
учитель музики
з 28.08.1979р. по 8.05.1980р.
Багрій Михайло Станіславович
учитель трудове навчання
з 15.08.1981р. по 10.08.1983р.

Майданюк Раїса Григорівна
учитель рос. мови і літератури 
з 15.08.1978р. по22.08.1983р.
Байда Галина Федорівна
учитель рос. мови і літератури
з 8.09.1988р. по 1.02.1989р.
Коломієць Тетяна Іванівна
учитель музики
з 15.08.1990р. по 8.09.1991р.

Сідих Віра Петрівна
вихователь ГПД, учитель математики
з 19.01.1990р. по 1.08.1992р.
Барліт Людмила Анатоліївна
учитель рос. мови і літератури
з 3.09.1991р. по 10.02.1995р.



Лановенко Надія Силівна
учитель початкових класів
з 25.03.1944р.по 27.07.1977р.
Райко Меланія Гнатівна
учитель початкових класів   
з 25.03.1944р. по 1.02.1973р.
Олійник Пилип Костянтинович
учитель історії, завуч
з 25.03.1944р. по4.12.1981р.



Наконечнюк Надія Павлівна
учитель початкових класів
з 1.09.1944р. по 27.07.1973 рік.
Панченко Поліна Олексіївна
учитель рос. мови і літератури
з 24.03.1944р. по 15.05.1971р.
Підвальна Ольга Никонівна
учитель математики
з 27.03.1944р. по 10.01.1946р.



Слободяник Сава Олександрович
учитель географії, історії
з 1946р. по 10.01.1957р.
Товстанівська Галина Степанівна
учитель біології
     з 15.08.1946р. по 8.10.1971р.
Діденко Сергій Тимофійович
учитель укр..мови і літератури
з 1946 р. по 1.02.1963р.



Турчанінов Михайло Васильович
учитель історії
з 1946р. по 20.08.1952р.
Бойко Олександра Каленівна
учитель початкових класів
з 1.01.1947р. по  2.02.1962р.
Олійник Олена Дмитрівна
учитель початкових класів
з 29.08.1950р.по 5.06.1982р.



Барабаш Федір М.
учитель математики, креслення
з? по 24.08.1954р., 1967р. по 1968р.
Блажко Валентина Петрівна
учитель укр. мови і літератури
з 1950р. по 1.03.1974р.
Космина Анна Антонівна
учитель початкових класів
з 28.09.1950р. по 01.01.1951р.



Чапала Данило Олександрович
учитель географії
з 31.08.1951р. по 26.08.78р.
Кулеша Марія Антоніва
учитель географії
  з 01.1951р. по 16.06.1962р.
Смірнова Ольга Федосіївна
учитель фізики
з 31.09.1951р. по 23.8.1976р.



Глазков Анатолій Кузьмович
учитель рос. мови і літератури
з 1952р. по 18.08.1954р.
Зеленєва Антоніна Миколаївна
учитель біології, хімії, географії
з 1.09.1953 по 02.04.1973р.
Збаржевський Г.Т.
учитель укр.мови і рос.мови
з 11.01.1954р. по 15.08.1959р.



Шевченко Семен Дем’янович
учитель  англійської, німецької мови
з 1.01.1954р. по ?
Вайнштейн Феліція Соломонівна
учитель історії
 з 16.08.1954р. по 10.01.1957р.
Кірієнко Юрій Якович
учитель математики
    з 17.08.1954р. по 1.01.1959р.



Седун Олена Макарівна
учитель рос. мови і літератури
з 20.08.1955р. по 2.08.1976р.
Міштовт Михайло Михайлович
учитель математики
з 1.04.1955р. по 1.08.1956р.
Шавлович Олександр Гнатович
учитель математики
з 22.08.1956р. по28.08.1975р.



Шавлович Віра Іванівна
учитель хімії
з 25.08.1956р по 21.08.1975р.
Гончарук Роза Львівна
учитель виробничого навчання
з 20.10.1956р.  по 1.03.1964р.
Чернищук Т.Г.
учитель історії
з 10.01.1957р. по 15.08.1958р.



Сидорова Марія Іванівна
учитель фізкультури
з 30.08.1957р. по 12.02.1968р.
Панченко Василь Никифорович
учитель трудового навчання
з 31.12.1959р. по 6.09.1982р.
Крапельницька Поліна Павлівна
учитель французької мови
з 25.08.1959р. по 15.08.1961р.

 

Рудь Валентина Федорівна
учитель математики
з 1.01.1956р. по 1962р.
Чамата Галина Каленівна
учитель початкових класів
з 2.02.1962р. по 27.07.1974р.
Михайлюк Анатолій Іванович
учитель музики
з 15.08.1962р. по 30.08.1967р.



Калініченко Катерина Семенівна
учитель початкових класів
з 15.08.1962р. по 1.01.1986р.
Будаква Олексій Терентійович
учитель математики
з 12.10.1962р. по 25.12.1970р.
Криницький Віталій Іванович
учитель виробничого навчання
 з 15.08.1963р. по 1.08.1965р.


















 


Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали. При використанні матеріалів сайту посилання на www. school-kristin.ucoz.ua обов'язкове!

Copyright MyCorp © 2016

Безкоштовний хостинг uCoz