Понеділок, 10.05.2021, 22:17
Вітаю Вас Гість | RSSХристинівська ЗОШ І-ІІІ ступенівМеню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Шановний відвідувач, ви є
Всього відповідей: 215
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Категорії розділу

Доробки вчителів


  
 Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів: Історія  школи с.Христинівка Христинівського району Черкаської області.   

    Короткий художньо-документальний нарис.

   У зібранні матеріалів, їх система­тизації та підготовці до друку брали участь: Юхимчук Микола    Нестерович – учитель інформатики, Кулеша Олена Миколаївна – учитель  фізики,  Маковей Катерина  Олександрівна –  бібліотекарНагайчук Олег Вікторович – учитель історії та інші учителі, учні та  випускники школи всіх років.

 Авторський колектив завчасно просить вибачення у вчителів, випускників школи за можливі деякі не­точності, упущення в брошурі, якщо вони мають місце.

Ознайомитись з матеріалом можна на сайті школи в меню Історія школи.


  
Драбенюк Н.А. Дослідження природніх умов с. Христинівка
Христинівського району Черкаської області.    

    
   Автор Драбенюк Наталія Анатоліївна - учитель географії. Даний посібник дає досить повне уявлення про стан екосистеми в селі, містить вичерпну інформацію про географічне положення, природні умови і ресурси, господарство, населення.

 

Сповідь солдатських сердець.

Короткий  автобіографічний опис учасників ІІ Світової Війни.
 
Упорядники
Кулеша Олена Миколаївна – учитель  фізики,  Маковей Катерина  Олександрівна –  бібліотекар.
В книзі зібрані матеріали пошукових загонів Христинівської загальноосвітнньої школи І-ІІІ ст.Безносюк З.Є. Готуємо першокласників.
Методично-психологічний практикум підготовки першокласників.
 
Автор Безносюк Зорина Євгенівна - учитель початкових класів. Збірка містить матеріали, які допоможуть учителям і батькам у процесі підготовки дітей дошкільного віку до навчання у 1 класі.

Безносюк З.Є. Пори року. Маленьким любителям природи.
Лірика.


Автор Безносюк Зорина Євгенівна - учитель початкових класів. Авторські вірші і малюнки про природу нашого краю для дітей молодшого шкільного віку, які можуть використовувати учителі на уроках "Я і Україна", "Читання", "Української мови", "Образотворчого мистецтва".Нагайчук О.В. Історія
с. Христинівка Христинівського району Черкаської області.   
Історико - краєзнавче дослідження.

Автор Нагайчук Олег Вікторович - учитель історії.
Даний посібник дає   уявлення про історію села з періоду заснування до наших днів. Матеріал розміщено на сайті " Центр нових інформаційних технологій ЧОІПОПП".
Нагайчук О.В., Маковей К.О. Підпільний рух на території села Христинівки в роки Великої Вітчизняної війни.
Краєзнавче дослідження.

Автори Нагайчук Олег Вікторович - учитель історії, Маковей Катерина Олександрівна - бібліотекар. В книзі зібрано історичний матеріали, які розповідають про партизанський і підпільний рух на території села і району в період 1942 -1944 років.


 Шмідт В.В. Подорож дорогою " Юність".
Фотоальбом.

Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики. В збірнику зібрані матеріали, які відображають роботу пришкільного оздоровчого табору в 2010 році.

 
 
Шмідт В.В. Застосування програми ADVANCED GRAPHER на уроках математики. Методичний посібник.
 
Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики. В даному посібнику йде мова про роботу з комп`ютерною програмою ADVANCED GRAPHER , яка може широко використовуватись на уроках математики, полегшити роботу вчителя при підготовці до уроку. А також наведено приклади уроків з використанням даної програми


 Суржко К.В., Дядюк Г.І. Долати перешкоди - разом. Методичний посібник.

 Автор Суржко Катерина Володимирівна - директор Христинівської ЗОШ І -ІІІ ступенів, Дядюк Галина Ільківна - соціальний педагог Христинівської ЗОШ І -ІІІ ступенів.Представлені матеріали посібника розглядають особливості дітей з обмеженими можливостями та надають практичний інструментарій


Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали. При використанні матеріалів сайту посилання на www. school-kristin.ucoz.ua обов'язкове!

Copyright MyCorp © 2021

Безкоштовний хостинг uCoz