var ucoz_rndid = 'aoWuMmu'; function uLiruCounter(counter){ new Image().src = "//counter.yadro.ru/hit;"+counter+"?r"+escape(document.referrer)+((typeof(screen)=="undefined")?"":";s"+screen.width+"*"+screen.height+"*"+(screen.colorDepth?screen.colorDepth:screen.pixelDepth))+";u"+escape(document.URL)+";"+Math.random(); } function uNewMyCounter(counter , unique , dT) { var add = '' ; if(unique) add += '&uq='+encodeURIComponent(unique) ; if(dT) add += '&dt='+encodeURIComponent(dT) ; new Image().src="http://188.120.226.43/stat/pixel.gif?host=ucoz&event="+counter+add+"&r="+Math.random(); } function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFaoWuMmu") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXaoWuMmu"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYaoWuMmu"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXaoWuMmu"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYaoWuMmu"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Доробки вчителів
Четвер, 27.07.2017, 11:52

Доробки вчителів

Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів: Історія  школи с.Христинівка Христинівського району Черкаської області.

Короткий художньо-документальний нарис.

У зібранні матеріалів, їх система­тизації та підготовці до друку брали участь: Юхимчук Микола    Нестерович – учитель інформатики, Кулеша Олена Миколаївна – учитель  фізики,  Маковей Катерина  Олександрівна –  бібліотекарНагайчук Олег Вікторович – учитель історії та інші учителі, учні та  випускники школи всіх років.

Авторський колектив завчасно просить вибачення у вчителів, випускників школи за можливі деякі не­точності, упущення в брошурі, якщо вони мають місце.

Ознайомитись з матеріалом можна на сайті школи в меню Історія школи.

Драбенюк Н.А. Дослідження природніх умов с. Христинівка
Христинівського району Черкаської області.

Автор Драбенюк Наталія Анатоліївна - учитель географії. Даний посібник дає досить повне уявлення про стан екосистеми в селі, містить вичерпну інформацію про географічне положення, природні умови і ресурси, господарство, населення.

Сповідь солдатських сердець.

Короткий  автобіографічний опис учасників ІІ Світової Війни.

Упорядники
Кулеша Олена Миколаївна – учитель  фізики,  Маковей Катерина  Олександрівна –  бібліотекар.
В книзі зібрані матеріали пошукових загонів Христинівської загальноосвітнньої школи І-ІІІ ст.

Безносюк З.Є. Готуємо першокласників.
Методично-психологічний практикум підготовки першокласників.

Автор Безносюк Зорина Євгенівна - учитель початкових класів. Збірка містить матеріали, які допоможуть учителям і батькам у процесі підготовки дітей дошкільного віку до навчання у 1 класі.

Безносюк З.Є. Пори року. Маленьким любителям природи.
Лірика.

Автор Безносюк Зорина Євгенівна - учитель початкових класів. Авторські вірші і малюнки про природу нашого краю для дітей молодшого шкільного віку, які можуть використовувати учителі на уроках "Я і Україна", "Читання", "Української мови", "Образотворчого мистецтва".

Нагайчук О.В. Історія
с. Христинівка Христинівського району Черкаської області.
Історико - краєзнавче дослідження.

Автор Нагайчук Олег Вікторович - учитель історії.
Даний посібник дає   уявлення про історію села з періоду заснування до наших днів. Матеріал розміщено на сайті " Центр нових інформаційних технологій ЧОІПОПП".

Нагайчук О.В., Маковей К.О. Підпільний рух на території села Христинівки в роки Великої Вітчизняної війни.
Краєзнавче дослідження.

Автори Нагайчук Олег Вікторович - учитель історії, Маковей Катерина Олександрівна - бібліотекар. В книзі зібрано історичний матеріали, які розповідають про партизанський і підпільний рух на території села і району в період 1942 -1944 років.

Шмідт В.В. Подорож дорогою " Юність".
Фотоальбом.

Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики. В збірнику зібрані матеріали, які відображають роботу пришкільного оздоровчого табору в 2010 році.

Шмідт В.В. Застосування програми ADVANCED GRAPHER на уроках математики. Методичний посібник.

Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики. В даному посібнику йде мова про роботу з комп`ютерною програмою ADVANCED GRAPHER , яка може широко використовуватись на уроках математики, полегшити роботу вчителя при підготовці до уроку. А також наведено приклади уроків з використанням даної програми

Суржко К.В., Дядюк Г.І. Долати перешкоди - разом. Методичний посібник.

Автор Суржко Катерина Володимирівна - директор Христинівської ЗОШ І -ІІІ ступенів, Дядюк Галина Ільківна - соціальний педагог Христинівської ЗОШ І -ІІІ ступенів.Представлені матеріали посібника розглядають особливості дітей з обмеженими можливостями та надають практичний інструментарій