Вівторок, 19.03.2024, 09:17

Доробки вчителів

Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів: Історія  школи с.Христинівка Христинівського району Черкаської області.

Короткий художньо-документальний нарис.

У зібранні матеріалів, їх система­тизації та підготовці до друку брали участь: Юхимчук Микола    Нестерович – учитель інформатики, Кулеша Олена Миколаївна – учитель  фізики,  Маковей Катерина  Олександрівна –  бібліотекарНагайчук Олег Вікторович – учитель історії та інші учителі, учні та  випускники школи всіх років.

Авторський колектив завчасно просить вибачення у вчителів, випускників школи за можливі деякі не­точності, упущення в брошурі, якщо вони мають місце.

Ознайомитись з матеріалом можна на сайті школи в меню Історія школи.

Драбенюк Н.А. Дослідження природніх умов с. Христинівка
Христинівського району Черкаської області.

Автор Драбенюк Наталія Анатоліївна - учитель географії. Даний посібник дає досить повне уявлення про стан екосистеми в селі, містить вичерпну інформацію про географічне положення, природні умови і ресурси, господарство, населення.

Сповідь солдатських сердець.

Короткий  автобіографічний опис учасників ІІ Світової Війни.

Упорядники
Кулеша Олена Миколаївна – учитель  фізики,  Маковей Катерина  Олександрівна –  бібліотекар.
В книзі зібрані матеріали пошукових загонів Христинівської загальноосвітнньої школи І-ІІІ ст.

Безносюк З.Є. Готуємо першокласників.
Методично-психологічний практикум підготовки першокласників.

Автор Безносюк Зорина Євгенівна - учитель початкових класів. Збірка містить матеріали, які допоможуть учителям і батькам у процесі підготовки дітей дошкільного віку до навчання у 1 класі.

Безносюк З.Є. Пори року. Маленьким любителям природи.
Лірика.

Автор Безносюк Зорина Євгенівна - учитель початкових класів. Авторські вірші і малюнки про природу нашого краю для дітей молодшого шкільного віку, які можуть використовувати учителі на уроках "Я і Україна", "Читання", "Української мови", "Образотворчого мистецтва".

Нагайчук О.В. Історія
с. Христинівка Христинівського району Черкаської області.
Історико - краєзнавче дослідження.

Автор Нагайчук Олег Вікторович - учитель історії.
Даний посібник дає   уявлення про історію села з періоду заснування до наших днів. Матеріал розміщено на сайті " Центр нових інформаційних технологій ЧОІПОПП".

Нагайчук О.В., Маковей К.О. Підпільний рух на території села Христинівки в роки Великої Вітчизняної війни.
Краєзнавче дослідження.

Автори Нагайчук Олег Вікторович - учитель історії, Маковей Катерина Олександрівна - бібліотекар. В книзі зібрано історичний матеріали, які розповідають про партизанський і підпільний рух на території села і району в період 1942 -1944 років.

Шмідт В.В. Подорож дорогою " Юність".
Фотоальбом.

Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики. В збірнику зібрані матеріали, які відображають роботу пришкільного оздоровчого табору в 2010 році.

Шмідт В.В. Застосування програми ADVANCED GRAPHER на уроках математики. Методичний посібник.

Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики. В даному посібнику йде мова про роботу з комп`ютерною програмою ADVANCED GRAPHER , яка може широко використовуватись на уроках математики, полегшити роботу вчителя при підготовці до уроку. А також наведено приклади уроків з використанням даної програми

Суржко К.В., Дядюк Г.І. Долати перешкоди - разом. Методичний посібник.

Автор Суржко Катерина Володимирівна - директор Христинівської ЗОШ І -ІІІ ступенів, Дядюк Галина Ільківна - соціальний педагог Христинівської ЗОШ І -ІІІ ступенів.Представлені матеріали посібника розглядають особливості дітей з обмеженими можливостями та надають практичний інструментарій