Понеділок, 25.11.2024, 22:40
Вітаю Вас Гість | RSS



Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів







Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Шановний відвідувач, ви є
Всього відповідей: 218
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Категорії розділу

Сторінка для учнів

ЗНО: ПОРАДИ СТАРШОКЛАСНИКАМ

1. Почніть готуватися до тестування заздалегідь.

2. Повторіть увесь навчальний матеріал.

3. Використовуйте підручники та посібники, рекомендовані міністерством освіти і науки України.

4. Перед офіційним тестуванням варто спробувати пройти якнайбільше опублікованих тестів — просто заради тестування. Це дасть вам змогу краще ознайомитися з типовими конструкціями тестових завдань.

5. Поспішайте! Тренуйтеся із секундоміром у руках. Засікайте час виконання тестів, зменшуйте його. Без обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації неможливо подолати стрес, що його викликає будь-яке тестування.

6. Дотримуйтеся всіх рекомендацій, як правильно розв'язувати окреме завдання або тест загалом. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а потрібно одразу ж продивитися варіанти відповідей. Вам стане зрозуміліше, що саме слід робити.

7. Пропускайте! Треба навчитися пропускати важкі або незрозумілі завдання.

Пам'ятайте: у тесті завжди знайдуться такі, з якими ви обов'язково впораєтеся. Просто нерозумно не добрати балів лише тому, що ви не дісталися до «своїх» завдань, а застрягли на тих, сенс яких вам не відомий.

8. Виключайте! Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати правильну відповідь одразу, а послідовно виключати ті, які не підходять. Цей метод дозволяє концентрувати увагу лише на одній-двох ознаках, а не одночасно на п'ятьох-сімох.

9. Думайте лише про поточне завдання! Коли ви бачите нове питання, забувайте все, що було в попередньому. Зазвичай завдання в тестах не пов'язані одне з одним, тому знання, які ви застосували в одній задачі  не допомагають, а тільки заважають сконцентруватися і правильно вирішити наступне питання.

10. Читайте завдання до кінця! Поспіх не має призводити до того, що ви намагатиметеся зрозуміти умови завдання за «першими словами» і добудовувати його закінчення у власній уяві.

11. Заплануйте два кола! Тоді ви встигнете набрати максимум балів, виконуючи легкі завдання, а потім зможете подумати й про важкі, які вам довелося спочатку пропустити.

12. Напередодні обов'язково виспіться! Багато хто вважає: щоб повністю підготуватися до іспиту, не вистачає останньої ночі. Це неправильно. Не треба перевтомлюватись.

Щасти вам!

 

Корисно прочитати:

Марті Лейні.  Переваги інтервертів

Кевін Бакнолл. Як навчатися в університеті

Арнольд Керолайн. Мікрорішення

Ді Снайдер. Курс виживання для підлітків

Ася Казанцева. В Інтернеті хтось неправий!

 

Десять заповідей про права дитини

  1. Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.
  2. Не думай, що дитина – твоя, вона – божа.
  3. Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї робиш. Ти дав їй життя, як вона зможе віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той третьому. Це незворотній закон вдячності.
  4. Не виміщай на дитині свої образи, щоб у старості не їсти гіркий хліб, адже, що посієш, те й зійде.
  5. Не стався до її проблем зверхньо.
  6. Не принижуй!
  7. Не муч себе, якщо не можеш чогось зробити для своєї дитини, муч – якщо можеш, і не робиш.
  8. Пам’ятай, – перефразовуючи одну людину, що сказала про вітчизну, – для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.
  9. Вмій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій те, що не хотів би, що б робили твоїй.
  10. Люби свою дитину будь-якою – нездібною, невдахою, дорослою. Спілкуючись з нею, радій, тому що дитина – це свято, яке поки з тобою.

Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали. При використанні матеріалів сайту посилання на www. school-kristin.ucoz.ua обов'язкове!

Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz