'); $.getScript('//'+(ucoz_server=='s55555' ? 'sdev022.ucozmedia.com' : ucoz_server+'.ucoz.net')+'/bnr/blocks/criteo_google.js' , function() { u_google_ads.ad_google(); }); }); Архів матеріалів - Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів
Понеділок, 20.11.2017, 05:14

Головна » Архів матеріалів

Акція "Наша школа найкраща"

Переглядів: 4 | Додав: tanyusha | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

Акція "В гості до ветерана"

Переглядів: 5 | Додав: tanyusha | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

Виставка квітів 2017

"Україна - європейська країна"

Переглядів: 7 | Додав: tanyusha | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

Вибори президента школи 2017

Переглядів: 6 | Додав: tanyusha | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

12 жовтня 2017 року у нашій школі  з учнями початкових та середніх класів  були проведені заходи до Дня українського козацтва.

Учні брали участь у вікторині "Ми роду козацького діти", грали в гру «Сильні духом» та «Чарівна скринька».

Переглядів: 8 | Додав: tanyusha | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

Пришкільний табір відпочинку

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули!

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими..

Щороку в нашій школі працює табір відпочинку з денним перебуванням „Дивосвіт“ та "Юність" . У таборі діти цікаво проводять свій час.

Переглядів: 22 | Додав: tanyusha | Дата: 18.06.2017 | Коментарі (0)

У травні 2017 року  відбувся традиційний захист дослідницьких робіт членів ШНТУ "Золота Сова" та членів МАН.

Вітаємо учнів із відмінним захистом робіт!

Переглядів: 29 | Додав: tanyusha | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

День Європи у нашій школі

До Дня Європи в Христинівській загальноосвітній школі І -ІІІ ступенів активно готувалися учні всіх класів - кожен вивчав історію та культуру однієї з країн Європи, їх символіку, писали про них реферати, збирали презентаційну літературу.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі були проведені такі заходи:

-  тематична лінійка «Україна – держава Європейська».

-  заочна подорож “Мандруємо країнами Європи”;

– виставка стінних газет про країни Європи «Відкрий Європу»;

- конкурс  «Чи знаємо ми Європу»

Вчитель правознавства  Нагайчук Олег Вікторович з учнями 9-10 класів провів захід «Вікна у світ Європейської спільноти», з метою ознайомити учнів із окремими країнами Європи, їх особливостями , досягненнями, традиціями, з Євросоюзом як унікальним об’єднанням європейських країн;cформувати поняття про взаємозвязки України і країн Європи; формувати уявлення про європейську перспективу України; виховувати патріотизм та шанобливе ставлення до культури і традицій європейських країн.

Переглядів: 35 | Додав: tanyusha | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)

5 травня  в нашій школі відбулася акція "Маки пам'яті" (виготовлення маків пам'яті). Кожен учень міг своїми руками зробити подарунок ветеранам Другої світової війни до прийдешнього Дня перемоги над нацизмом.

Переглядів: 24 | Додав: tanyusha | Дата: 11.05.2017 | Коментарі (0)

Щороку 9 травня ми всі відзначаємо Велику Перемогу у війні над фашистськими загарбниками, і кожна українська родина свято береже пам'ять про ратні та трудові подвиги нашого народу. ​​​

Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.
    Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять жертв Другої світової війни , 4-5 травня у школі  відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

Учні 7 класу  підготували виховну годину ««Шляхами подвигу і слави наших дідів і батьків»», на якій поділилися спогадами, які зібрали у  своїх  рідних про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу.

Переглядів: 27 | Додав: tanyusha | Дата: 06.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 »