'); $.getScript('//'+(ucoz_server=='s55555' ? 'sdev022.ucozmedia.com' : ucoz_server+'.ucoz.net')+'/bnr/blocks/criteo_google.js' , function() { u_google_ads.ad_google(); }); }); Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Практичні роботи
Четвер, 14.12.2017, 11:05

Практичні роботи

Викладання інформатики здіснюється за навчальними програмами, рекомендованими міністерством освіти України. Кількість годин, виділених на вивчення інформатики, може бути збільшена за рахунок курсів. Поряд із вивченням теоретичного матеріалу учні виконують обов’язкові практичні роботи.
   Результати виконання практичнх робіт можна оформляти в зошитах або зберігати в електронному вигляді. Учитель самостійно визначає форму проведення практичних робіт (робота з елементами досліджень, спільна робота в Інтернеті,  лабораторні роботи, тренувальні вправи, проектні роботи, практикуми). Час на виконання роботи в класі повинен бути 20-25 хвилин.  У залежності від компентентності учнів, їх навичок і матеріальної бази кабінету обсяг матеріалу може бути різний.
   У Христинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів при вивченні інформатики користуються програмами, що передбачає 1 годину вивчення на тиждень. Навантаження на одне робоче місце під час уроку становить 1 – 2 учня, забезпечення власною домашньою технікою дуже низьке. Обсяг матеріалу підбирається відповідно до рівня умінь і навичок учнів, щоб кожен учень протягом відведеного часу його міг виконати. Пропоную свої розробки завдань для практичних робіт.

9 клас  12 практичних робіт

10 клас (базовий рівень) 11 практичних робіт