var ucoz_rndid = 'a38s9wm'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFa38s9wm") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXa38s9wm"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYa38s9wm"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXa38s9wm"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYa38s9wm"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); - 1 Березня 2017 - Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів
Вівторок, 27.06.2017, 20:15

Головна » 2017 » Березень » 1 »
14:51

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася шкільна родина Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учні 1-5 класів взяли участь у творчому конкурсі «В океані рідного народу відкривай духовні острови».

Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу.А на думку Є.М. Верещагіна і В.Г.Костомарова, “національна мова входить у поняття національної культури, бо природні умови, географічне положення, рівень і спеціалізація народного господарства, тенденція суспільної думки, науки, мистецтва – всі великі й малі особливості життя народу знаходять відбиття у мові цього народу”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

Переглядів: 15 | Додав: tanyusha | Теги: міжнародний день рідної мови
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]