var ucoz_rndid = 'a1d7kt'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFa1d7kt") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXa1d7kt"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYa1d7kt"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXa1d7kt"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYa1d7kt"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); - 3 Березня 2017 - Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів
Вівторок, 27.06.2017, 20:12

Головна » 2017 » Березень » 3 »
16:17

Щорічно в першу неділю жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – День вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.
     Коли настає День вчителя, в школах панує атмосфера свята і пожвавлення.
     Школярі вітають своїх улюблених вчителів, дарують їм квіти і маленькі знаки уваги. Проте найголовніший подарунок у цей день — це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці. У нашій школі святковий концерт нашим наставникам з приводу цього чудового свята приготували ми, учні 11-го класу. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив Христинівської школи, а головне запрошені ветерани педагогічної праці.

Переглядів: 19 | Додав: tanyusha
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]