Середа, 24.04.2024, 01:44

Учнівська творчість

Чому буває сумне Сонце

Пацкан Артур.

Жили собі чоловік та жінка. І мали вони двох дітей, сина та дочку. Дочка була найкраща у світі. Ось і Сонце викрало її за жінку. Одного разу брат пішов її шукати. Сестра побачила його та й каже:

- Сховайся в льох бо як прийде Сонце, то запече тебе.

Брат так і зробив.

Коли прийшло Сонце воно зняло свої ризи і пішло в хату. Сестра побігла до брата, відлила його водою, бо він вмирав від жару і пішли в хату. Вони привіталися з Сонцем, поговорили, а потім Сонце просить брата, щоб він побув на небі один день. Брат погодився, надів ризи і пішов на небо. Він пішов на ті місця де Сонце снідає, обідає і вечеряє, побив миски, порозкидав ложки, зловив Вітра та Мороза набив їх за те, що вони перешкоджали йому в дорозі. Коли злазив з неба,  поламав драбину, зняв ризи, забрав сестру і втекли.

Коли Сонце встало і вилізло на небо, то побачило безладдя на небі. Було цілий день голодне, та так розсердилося, що цілий тиждень не показувалося людям.