var ucoz_rndid = 'aGo4EFSh'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFaGo4EFSh") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXaGo4EFSh"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYaGo4EFSh"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXaGo4EFSh"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYaGo4EFSh"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Учнівська творчість
П`ятниця, 23.06.2017, 16:39

Учнівська творчість

Чому буває сумне Сонце

Пацкан Артур.

Жили собі чоловік та жінка. І мали вони двох дітей, сина та дочку. Дочка була найкраща у світі. Ось і Сонце викрало її за жінку. Одного разу брат пішов її шукати. Сестра побачила його та й каже:

- Сховайся в льох бо як прийде Сонце, то запече тебе.

Брат так і зробив.

Коли прийшло Сонце воно зняло свої ризи і пішло в хату. Сестра побігла до брата, відлила його водою, бо він вмирав від жару і пішли в хату. Вони привіталися з Сонцем, поговорили, а потім Сонце просить брата, щоб він побув на небі один день. Брат погодився, надів ризи і пішов на небо. Він пішов на ті місця де Сонце снідає, обідає і вечеряє, побив миски, порозкидав ложки, зловив Вітра та Мороза набив їх за те, що вони перешкоджали йому в дорозі. Коли злазив з неба,  поламав драбину, зняв ризи, забрав сестру і втекли.

Коли Сонце встало і вилізло на небо, то побачило безладдя на небі. Було цілий день голодне, та так розсердилося, що цілий тиждень не показувалося людям.