var ucoz_rndid = ''; function uLiruCounter(counter){ new Image().src = "//counter.yadro.ru/hit;"+counter+"?r"+escape(document.referrer)+(screen&&";s"+screen.width+"*"+screen.height+"*"+(screen.colorDepth||screen.pixelDepth))+";u"+escape(document.URL)+";"+Date.now(); } function uNewMyCounter(counter , unique , dT) { var add = '' ; if(unique) add += '&uq='+encodeURIComponent(unique) ; if(dT) add += '&dt='+encodeURIComponent(dT) ; new Image().src="http://188.120.226.43/stat/pixel.gif?host=ucoz&event="+counter+add+"&r="+Math.random(); } function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } var user_country = 'us' ; var ucoz_server = 's106' ; var ucoz_body_rndbart = '' ; var ucoz_is_mobile = 0 ; uOnDomOrLater(function() { console.log('show google'); ucoz_body_rndbart = ucoz_rndid ; ucoz_is_mobile = 0 ; $('#nativeroll_video_cont').show(); $('#nativeroll_video_cont').parents().show(); $('#nativeroll_video_cont').append('
'); $.getScript('//'+(ucoz_server=='s55555' ? 'sdev022.ucozmedia.com' : ucoz_server+'.ucoz.net')+'/bnr/blocks/criteo_google.js' , function() { u_google_ads.ad_google(); }); }); Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Учнівська творчість
Вівторок, 22.05.2018, 11:20
Вітаю Вас Гість | RSSХристинівська ЗОШ І-ІІІ ступенівМеню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Шановний відвідувач, ви є
Всього відповідей: 189
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Категорії розділу

Учнівська творчість

Чому буває сумне Сонце

Пацкан Артур.

          Жили собі чоловік та жінка. І мали вони двох дітей, сина та дочку. Дочка була найкраща у світі. Ось і Сонце викрало її за жінку. Одного разу брат пішов її шукати. Сестра побачила його та й каже:

- Сховайся в льох бо як прийде Сонце, то запече тебе.

Брат так і зробив.

Коли прийшло Сонце воно зняло свої ризи і пішло в хату. Сестра побігла до брата, відлила його водою, бо він вмирав від жару і пішли в хату. Вони привіталися з Сонцем, поговорили, а потім Сонце просить брата, щоб він побув на небі один день. Брат погодився, надів ризи і пішов на небо. Він пішов на ті місця де Сонце снідає, обідає і вечеряє, побив миски, порозкидав ложки, зловив Вітра та Мороза набив їх за те, що вони перешкоджали йому в дорозі. Коли злазив з неба,  поламав драбину, зняв ризи, забрав сестру і втекли.

Коли Сонце встало і вилізло на небо, то побачило безладдя на небі. Було цілий день голодне, та так розсердилося, що цілий тиждень не показувалося людям.


назад

Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали. При використанні матеріалів сайту посилання на www. school-kristin.ucoz.ua обов'язкове!

Copyright MyCorp © 2018

Безкоштовний хостинг uCoz