Понеділок, 29.04.2024, 05:34

Практична робота №7: "Спільне використання ресурсів локальної мережі"

1.Включіть комп’ютер.

2.У своїй папці Інформатика створіть папку Мережа.

3.У папці Мережа створіть папку Практична_7.

4.В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft Word  Пр_7_№,  де № - номер вашого  комп’ютера (наприклад Пр_7_2).

5.В створений файл наберіть текст загадки, яку знаєте.

6.Дайте повний доступ до диска D вашого комп’ютера.

7.Скопіюйте з  будь-якого  комп’ютера файл Пр_7_№ у свою папку Практична_7.

8.Відкрийте скопійований файл і прочитайте загадку.  Введіть відповідь.  Збережіть файл під іменем Загадка _k _№ , де № - номер вашого комп’ютера, к - номер комп’ютера з якого копіювали у своїй папці Практична_7.Скопіюйте цей файл на комп’ютер з якого копіювали.

9.Проробіть ті самі дії з іншими комп’ютерами.

10.Дайте доступ до диска D вашого комп’ютера на рівні ресурсів.

11.Виключіть комп’ютер.

Практична робота № 8: "Пошук інформації в Інтернеті"

1.Включіть комп’ютер.

2.Запустіть браузер, установлений на вашому комп’ютері.

3.В адресному рядку браузера введіть адресу пошукової системи Мета (www.meta.ua).

4.Використовуючи пошук за тематичними каталогами знайдіть  сайт Тернопільского педагогічного унивеситету.

5.Збережіть знайдену інформацію у своїй папці Інтернет у вигляді веб - сторінки під назвою Університет.

6.В адресному рядку браузера введіть адресу пошукової системи Google (www.google.com.ua).

7.Використовуючи пошук знайдіть інформацію про Умань.

8.Збережіть у своїй папці Інтернет   веб – сторінки, що містять списки отриманих посилань.

9.Використовуючи меню вікна Закладки перейдіть на www.ukr.net.

10.Використовуючи пошук знайдіть інформацію про історичну пам’ятку Києва Золоті ворота. Збережіть знайдену інформацію у вигляді документа Word Ворота.

11.Знайдіть фотографію Богдана Хмельницького і збережіть її у своїй папці Інтернет.

12.Виключіть комп’ютер.

Практична робота №9: "Введення, редагування й форматування тексту"

1.Запустіть Microsoft Word.

2.Встановіть вид вікна Разметка страницы.

3.Встановіть шрифт Агіаl, розмір шрифту 16, напівжирний, червоний колір.

4.Наберіть даний текст:
Інформатика — це наука про методи та засоби отримання, обробки, зберігання, передавання, подання інформації. Протягом усієї історії свого існування люди, спілкуючись з природою та між собою, набували знань про навколишню дійсність і про самих себе. Від кількості цих знань, від ефективності їх використання залежали і дедалі більше залежать умови життя і окремих людей, і людства в цілому.

5.Наберіть даний текст:

С древнейших времен человек конструирует себе в помощь различные приспособления для облегчения вычислений. Еще в V в. до н. э. греки и египтяне использовали абак - устройство, похожее на русские счеты. В 40-х годах XVII в. один из крупнейших ученых в истории человечества - математик, физик, философ и богослов Блез Паскаль изобрел и изготовил механическое устройство, позволяющее складывать числа.
6. Відформатуйте текст за такими параметрами:шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, курсив, синій колір, вирівнювання за правим краєм, міжрядковий інтервал подвійний.
7. Встановіть шрифт Arial Unicode MS, розмір шрифту 15,підкреслений,  чорний колір.

8. Наберіть даний текст:

Siskin's singing on thin long twig Birds are near the starling house. Poplar silver down is fluttering Turning into curd green grass.

9.  Встановіть шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, чорний колір.

10.  Виключіть монітор.
 11.  Наберіть даний текст:
 Властивості можуть бути різноманітними не тільки за своєю назвою, а й за своїм значенням. Кожний об'єкт або явище має групу властивостей, що вивчаються різними науками.

12.  Включіть монітор.

13.  Виправте допущені помилки.

14.  Збережіть свою роботу у папці  Word (якщо її немає, то створіть у власній папці) під назвою  Практична робота №9.

15.  Закрийте Microsoft Word.

16.  Виключіть комп'ютер.