Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Березень » 3 »
|

28 листопада в школі було проведено лінійку пам’яті «Дзвони 33-го». Ведучі заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї.
Для присутніх було презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії. Наприкінці заходу був проведений огляд літератури «І пам’яті свіча не згасне…», під час якого заступник директора з виховної роботи ознайомила присутніх з книжковими виданнями, в яких
міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

Напередодні, 26 листопада відбулася акція "Пам'ять"" біля пам'ятного знаку Жертв Голодомору в с.Христинівка за участі сільського голови, представників духовенства та громадськості. Від нашого навчального закладу теж було залучено учнівський колектив. Захід почався з молитви та покладання квітів до пам’ятника, також було запалено свічку. В своїх виступах присутні згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». Учні по черзі зачитували хвилюючі вірші про події Голодомору. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання. |
|
Переглядів: 451 |
Додав: tanyusha
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
| | |