Четвер, 18.04.2024, 20:54

Головна » 2017 » Травень » 16 »

День Європи у нашій школі

До Дня Європи в Христинівській загальноосвітній школі І -ІІІ ступенів активно готувалися учні всіх класів - кожен вивчав історію та культуру однієї з країн Європи, їх символіку, писали про них реферати, збирали презентаційну літературу.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі були проведені такі заходи:

-  тематична лінійка «Україна – держава Європейська».

-  заочна подорож “Мандруємо країнами Європи”;

– виставка стінних газет про країни Європи «Відкрий Європу»;

- конкурс  «Чи знаємо ми Європу»

Вчитель правознавства  Нагайчук Олег Вікторович з учнями 9-10 класів провів захід «Вікна у світ Європейської спільноти», з метою ознайомити учнів із окремими країнами Європи, їх особливостями , досягненнями, традиціями, з Євросоюзом як унікальним об’єднанням європейських країн;cформувати поняття про взаємозвязки України і країн Європи; формувати уявлення про європейську перспективу України; виховувати патріотизм та шанобливе ставлення до культури і традицій європейських країн.

Переглядів: 397 | Додав: tanyusha
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]