var ucoz_rndid = 'aJ94B7zg'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFaJ94B7zg") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXaJ94B7zg"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYaJ94B7zg"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXaJ94B7zg"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYaJ94B7zg"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); - 16 Травня 2017 - Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів
Вівторок, 27.06.2017, 20:12

Головна » 2017 » Травень » 16 »

День Європи у нашій школі

До Дня Європи в Христинівській загальноосвітній школі І -ІІІ ступенів активно готувалися учні всіх класів - кожен вивчав історію та культуру однієї з країн Європи, їх символіку, писали про них реферати, збирали презентаційну літературу.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі були проведені такі заходи:

-  тематична лінійка «Україна – держава Європейська».

-  заочна подорож “Мандруємо країнами Європи”;

– виставка стінних газет про країни Європи «Відкрий Європу»;

- конкурс  «Чи знаємо ми Європу»

Вчитель правознавства  Нагайчук Олег Вікторович з учнями 9-10 класів провів захід «Вікна у світ Європейської спільноти», з метою ознайомити учнів із окремими країнами Європи, їх особливостями , досягненнями, традиціями, з Євросоюзом як унікальним об’єднанням європейських країн;cформувати поняття про взаємозвязки України і країн Європи; формувати уявлення про європейську перспективу України; виховувати патріотизм та шанобливе ставлення до культури і традицій європейських країн.

Переглядів: 15 | Додав: tanyusha
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]