var ucoz_rndid = 'atXPmvr'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFatXPmvr") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXatXPmvr"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYatXPmvr"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXatXPmvr"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYatXPmvr"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); - 3 Березня 2017 - Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів
Вівторок, 27.06.2017, 20:15

Головна » 2017 » Березень » 3 »
15:57

31 жовтня у 10 класі пройшла відкрита виховна година, присвячена 72-й річниці цієї дати. На цей захід запросили голову ради ветеранів с. Христинівки Сопову Лілію Сергіївну. Учасники зустрічі пригадали основні етапи історії визволення України, переглянули відеохроніку тих буремних літ. А саме - звільнення Донбасу, форсування Дніпра. Дітей вразила мужність радянських воїнів при переправі через Дніпро, адже із кожних п`яти – чотири гинули. Дніпро був червоний від крові і гарячий від снарядів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять загиблих у Бабиному Яру. Не обійшли увагою пісень років ІІ Світової війни. Учні слухали в записі Черкаського народного хору пісню «Ой Дніпро, Дніпро», учениця 8-Б класу Горич Тетяна виконала пісню «Степом, степом», разом з учнями 8-А класу присутні співали пісню «Перемога у нас одна».
По завершенні Лілія Сергіївна розповіла про ветеранів війни, які проживають в нашому селі: Підвального Івана Захаровича, Підвального Захара Давидовича, Столярчука Петра Дем`яновича. Потім вона детально зупинилася на історії визволення Христинівщини.

Переглядів: 15 | Додав: tanyusha
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]