'); $.getScript('//'+(ucoz_server=='s55555' ? 'sdev022.ucozmedia.com' : ucoz_server+'.ucoz.net')+'/bnr/blocks/criteo_google.js' , function() { u_google_ads.ad_google(); }); }); $
П`ятниця, 20.10.2017, 20:40

Практична робота № 4: "Пошук інформації на комп’ютері"

1.     В своїй папці ОС_Windows створіть папку Практична_4.

2.     В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft Word Пошук.

3.     За допомогою довідкової системи знайдіть інформацію і скопіюйте  її   у файл Пошук:

1)     Про стандартну програму Блокнот;

2)     Про швидкий перегляд файлу;

3)     Про дефрагментацію.

4.     Вийдіть з довідкової системи і запустіть  стандартну програму Блокнот.

5.     Використовуючи довідку застосунка (додатка) знайдіть і скопіюйте у файл Пошук інформацію про пошук символів або слів (поиск символов или слов).

6.     Закрийте довідкову систему Блокнота, саму програму і файл Пошук із внесеними змінами .

7.   Виключіть комп'ютер.

Практична робота №5: "Захист комп’ютера від вірусів"

1. Запустіть комп'ютер.

2. В своїй папці ОС_Windows створіть папку Практична_5.

3. В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft   Word  Пр_5.

4. Використовуючи    один    із    відомих    способів    запустіть антивірусну програму DrWeb.

5. Запишіть у файл кількість заражених файлів, кількість  перевірених файлів, вірусних записів.

6. Продивіться     параметри     настройки:     Настройки -----   Изменить   настройки.   При   необхідності   встановіть   такі параметри: Пути - вибранні всі пункти; Событие - звуки;Типы файлов - все файлы а також в архивах, упакованные и почтовые; Действие - для инфицированных - лечить для решти   -   информировать;    Общие   -   Автосохранение настроек решта без змін.

7. Збережіть настройки: Настройки —> Сохранить настройки.

8. Перевірте на наявність вірусів свою папку Інформатика. Результати перевірки запишіть у файл Пр_5.

9. Перевірте на наявність вірусів папку Obuch, яка розміщена на диску D.  Результати перевірки запишіть у файл Пр_5.

10. Закрийте антивірусну програму DrWeb і файл Пр_5 із внесеними змінами.

11. Виключіть комп'ютер.

Практична робота №6: "Архівування та розархівування даних"

1.Запустіть комп'ютер.

2.В своїй папці ОС_Windows створіть папку Практична_6.

3.В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft Word Пр_6.

4.Скопіюйте в папку Практична_6 папки Практична_4 і Практична_5.

5.Запишіть у створений текстовий документ Пр_6 загальний об’єм пам’яті двох скопійованих  папок Практична_4 і Практична_5.

6.Використовуючи архіватор WinRar створіть у папці Практична_6 архів Завдання, включивши в нього скопійовані папки.

7.Запишіть у створений текстовий документ Пр_6 об’єм архіву і ступінь стиску.

8.У папці Практична_6 створіть саморозпаковний архів Приклад що містить папки Практична_4, Практична_5 і архів Завдання.

9.Добавте до архіву Завдання саморозпаковний архів Приклад.

10.В папці Практична_6 створіть папку Розпакування і розпакуйте туди архів Завдання.

11.Закрийте файл, вікна. Виключіть комп’ютер.