var ucoz_rndid = 'a8W26XPw'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFa8W26XPw") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXa8W26XPw"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYa8W26XPw"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXa8W26XPw"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYa8W26XPw"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); $
Вівторок, 27.06.2017, 01:31

Практична робота № 4: "Пошук інформації на комп’ютері"

1.     В своїй папці ОС_Windows створіть папку Практична_4.

2.     В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft Word Пошук.

3.     За допомогою довідкової системи знайдіть інформацію і скопіюйте  її   у файл Пошук:

1)     Про стандартну програму Блокнот;

2)     Про швидкий перегляд файлу;

3)     Про дефрагментацію.

4.     Вийдіть з довідкової системи і запустіть  стандартну програму Блокнот.

5.     Використовуючи довідку застосунка (додатка) знайдіть і скопіюйте у файл Пошук інформацію про пошук символів або слів (поиск символов или слов).

6.     Закрийте довідкову систему Блокнота, саму програму і файл Пошук із внесеними змінами .

7.   Виключіть комп'ютер.

Практична робота №5: "Захист комп’ютера від вірусів"

1. Запустіть комп'ютер.

2. В своїй папці ОС_Windows створіть папку Практична_5.

3. В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft   Word  Пр_5.

4. Використовуючи    один    із    відомих    способів    запустіть антивірусну програму DrWeb.

5. Запишіть у файл кількість заражених файлів, кількість  перевірених файлів, вірусних записів.

6. Продивіться     параметри     настройки:     Настройки -----   Изменить   настройки.   При   необхідності   встановіть   такі параметри: Пути - вибранні всі пункти; Событие - звуки;Типы файлов - все файлы а також в архивах, упакованные и почтовые; Действие - для инфицированных - лечить для решти   -   информировать;    Общие   -   Автосохранение настроек решта без змін.

7. Збережіть настройки: Настройки —> Сохранить настройки.

8. Перевірте на наявність вірусів свою папку Інформатика. Результати перевірки запишіть у файл Пр_5.

9. Перевірте на наявність вірусів папку Obuch, яка розміщена на диску D.  Результати перевірки запишіть у файл Пр_5.

10. Закрийте антивірусну програму DrWeb і файл Пр_5 із внесеними змінами.

11. Виключіть комп'ютер.

Практична робота №6: "Архівування та розархівування даних"

1.Запустіть комп'ютер.

2.В своїй папці ОС_Windows створіть папку Практична_6.

3.В створеній папці створіть текстовий документ або документ Microsoft Word Пр_6.

4.Скопіюйте в папку Практична_6 папки Практична_4 і Практична_5.

5.Запишіть у створений текстовий документ Пр_6 загальний об’єм пам’яті двох скопійованих  папок Практична_4 і Практична_5.

6.Використовуючи архіватор WinRar створіть у папці Практична_6 архів Завдання, включивши в нього скопійовані папки.

7.Запишіть у створений текстовий документ Пр_6 об’єм архіву і ступінь стиску.

8.У папці Практична_6 створіть саморозпаковний архів Приклад що містить папки Практична_4, Практична_5 і архів Завдання.

9.Добавте до архіву Завдання саморозпаковний архів Приклад.

10.В папці Практична_6 створіть папку Розпакування і розпакуйте туди архів Завдання.

11.Закрийте файл, вікна. Виключіть комп’ютер.