'); $.getScript('//'+(ucoz_server=='s55555' ? 'sdev022.ucozmedia.com' : ucoz_server+'.ucoz.net')+'/bnr/blocks/criteo_google.js' , function() { u_google_ads.ad_google(); }); }); Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Астрономія
П`ятниця, 18.08.2017, 07:55

Все про астрономію і не лише. На сайті представлена наукова інформація про планети, супутники, сузір'я, галактики, туманності, зірки, а також публіцистика: реферати, анекдоти, астроресурси.

Сайт по астрономії

Сайт присвячений космосу, його дослідженню і вивченню; для всіх, хто цікавиться астрономією. На сайті зібрана інформація про планети і їх супутники, комети, астероїди, зірки, галактики, НЛО - в цілому все про космос. Також є реферати про астрономію і свіжі фото космічних об'єктів.
"Астрономія для школярів"
На сайті представлена інформація по астрономії для вчителів і школярів: підбірка ілюстрованого матеріалу по всім розділам шкільного курсу астрономії. Доступні самі свіжі новини астрофізики.

"Астротоп 100 Росії"

Сайт являє віртуальний довідник по даній тематиці: новини астрономії і космонавтики; офіційні і тематичні сайти; астрономічні обсерваторії і т. д.

"Російська астрономічна мережа"
Можна знайти найновіші новини, книги, науково - популярні матеріали по астрономії. опис всіх сузірїв з малюнками. можна спостерігати карту зоряного неба у своїй місцевості.

"Астрономія" - віртуальний кабінет
Це віртуальний методичний кабінет учителя фізики і астрономії. Тут є інтернет -ресурси по астрономії. електронні публікації і т.д.

Виникненя  Всесвіту, галактики і їх утворення, Молочний шлях і т.д. є мультемедія.

astrolab.ru
Російський астрономічний портал має статі про складові і єволюцію Всесвіту. характеристика і опис планет Сонячної системи і т. д.