var ucoz_rndid = 'ag2fNf'; function uOnDomOrLater(f){ if(document.readyState == 'loading') { if(document.addEventListener) { document.addEventListener('DOMContentLoaded',f); } else { window.attachEvent('onload',f); } } else { setTimeout(f,0); } } function resizeFrame() { var WX, WY, BX, BY; var o = document.getElementById("iFag2fNf") , t , d; if (!o) return; d = o.contentDocument; if (!(t = d.getElementById("wrapperXag2fNf"))) WX = 0; else WX = t.value; if (!(t = d.getElementById("wrapperYag2fNf"))) WY = 0; else WY = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerXag2fNf"))) BX = 0; else BX = t.value; if (!(t = d.getElementById("bannerYag2fNf"))) BY = 0; else BY = t.value; BX = parseInt(BX) + parseInt(WX); BY = parseInt(BY) + parseInt(WY); if (BX < 0) o.style.width = "100%"; else if (BX > 0) o.style.width = BX + "px"; if (BY < 0) o.style.height = "100%"; else if (BY > 0) o.style.height = BY + "px"; } document.write(''); Христинівська ЗОШ І-ІІІступенів - Астрономія
Вівторок, 27.06.2017, 01:35

Все про астрономію і не лише. На сайті представлена наукова інформація про планети, супутники, сузір'я, галактики, туманності, зірки, а також публіцистика: реферати, анекдоти, астроресурси.

Сайт по астрономії

Сайт присвячений космосу, його дослідженню і вивченню; для всіх, хто цікавиться астрономією. На сайті зібрана інформація про планети і їх супутники, комети, астероїди, зірки, галактики, НЛО - в цілому все про космос. Також є реферати про астрономію і свіжі фото космічних об'єктів.
"Астрономія для школярів"
На сайті представлена інформація по астрономії для вчителів і школярів: підбірка ілюстрованого матеріалу по всім розділам шкільного курсу астрономії. Доступні самі свіжі новини астрофізики.

"Астротоп 100 Росії"

Сайт являє віртуальний довідник по даній тематиці: новини астрономії і космонавтики; офіційні і тематичні сайти; астрономічні обсерваторії і т. д.

"Російська астрономічна мережа"
Можна знайти найновіші новини, книги, науково - популярні матеріали по астрономії. опис всіх сузірїв з малюнками. можна спостерігати карту зоряного неба у своїй місцевості.

"Астрономія" - віртуальний кабінет
Це віртуальний методичний кабінет учителя фізики і астрономії. Тут є інтернет -ресурси по астрономії. електронні публікації і т.д.

Виникненя  Всесвіту, галактики і їх утворення, Молочний шлях і т.д. є мультемедія.

astrolab.ru
Російський астрономічний портал має статі про складові і єволюцію Всесвіту. характеристика і опис планет Сонячної системи і т. д.